Logga in

Här finns vi

  • Följ oss på Facebook
  • Följ oss på Twitter
  • Följ oss på LinkedIn
  • Följ oss på Youtube
  • Följ oss på Instagram
  • Följ oss på Snapchat: Montico_sverige

Montico i Norrköping

Välkommen till Montico i Norrköping! Vi hjälper dig hitta rätt utbildning och jobb.

Rekrytering och bemanning i Norrköping

I Norrköping har vi erfarna rekryterare som hjälper företag med hela rekryteringsarbetet. Vi hjälper också till med bemanning där vi hyr ut personal under både kortare och längre perioder. Kontakta oss om ditt företag behöver personal så hittar vi den bästa lösningen på era behov!

Jobb i Norrköping 

Vi förmedlar jobb inom alla typer av branscher och roller, både för tjänstemän och kollektivpersonal. Du kan antingen arbeta som konsult hos oss eller bli anställd direkt hos något av våra kundföretag. Kontakta oss om du söker jobb i Norrköping med omnejd!

Utbildning i Norrköping

För företag erbjuder vi både skräddarsydda utbildningar antingen på plats hos företaget eller i våra utbildningslokaler. Vi erbjuder också öppna kurser som startar fasta datum under hela året.

För privatpersoner har vi ett utbud av vuxenutbildningar – komvux. Hos oss kan du gå en industriutbildning och rikta in dig på svets eller CNC eller gå en elutbildning och utbilda dig till antingen elektriker eller elmontör. Kontakta oss om du är intresserad av att veta mer om utbildningarna!

Telefon

Växel huvudkontor: 0200-76 70 00

Besöksadress

Ståthögavägen 48
602 23, Norrköping

Kontaktpersoner:


Konsultchef
Magnus Bagge
magnus.bagge@montico.se
Tel. 011-5001062

Konsultchef/Rekryterare
Maria Svensson
maria.svensson@montico.se
Tel. 011-5001058

Konsultchef
Johan Eklind
johan.eklind@montico.se
Tel. 011-5001061

Utbildningskonsult Svets, instruktör
Erich Oscarsson
erich.oscarsson@montico.se
Tel. 011-5001050

Utbildningskonsult Svets, instruktör
Ronny Dahlberg
ronny.dahlberg@montico.se
Tel. 011-5001056

Utbildningskonsult CNC, instruktör
Mikael Lundqvist
mikael.lundqvist@montico.se
Tel. 011-5001054

Utbildningskonsult CNC
Ye Htut Lin
ye.htut.lin@montico.se
Tel. 011-50010654

Kundansvarig
Kristina Aronsson
kristina.aronsson@montico.se
Tel. 0140-59 90 10