Logga in

Här finns vi

  • Följ oss på Facebook
  • Följ oss på Twitter
  • Följ oss på LinkedIn
  • Följ oss på Youtube
  • Följ oss på Instagram
  • Följ oss på Snapchat: Montico_sverige

Montico i Motala

Välkommen till Montico i Motala! Vi hjälper dig hitta rätt utbildning och jobb.

Jobb och bemanning i Motala

Vi finns till för dig som söker nytt jobb eller letar efter kompetent personal. Montico hyr ut och rekryterar yrkesarbetare och tjänstemän inom flera olika branscher. Välkommen att höra av dig!

Utbildning i Motala

Montico hjälper dig få rätt kompetens. Vi har ett brett erbjudande av utbildningar för individer och företag. Hör av dig till oss så hjälper vi dig hitta rätt!

Telefon

0200-76 70 00

Besöksadress

Torpavägen 5
591 46 Motala

Kontaktpersoner:


Utbildningssamordnare
Steve Can
steve.can@montico.se
Tel. 0141-223520

Utbildningskonsult Svets, Instruktör
Hassan Eshgi Vardani
hassan.eshgivvardani@montico.se
Tel. 0141-223521

Utbildningskonsult Svets, Instruktör
Daniel Olsson
daniel.olsson@montico.se
Tel.0141-223501

Utbildningskonsult Svets
Harry Valjus
harry.valjus@montico.se
Tel.0141-223502

Utbildningskonsult CNC, Instruktör
Farah Khalaf
farah.khalaf@montico.se
Tel.011-5001053

Utbildningskonsult CNC
Pär Gehlin
par.gehlin@montico.se
Tel.0141-223524

Pedagogisk Resurs
Mikael Lennartsson
mikael.lennartsson@montico.se
Tel.0141-223503

Regionchef
Thomas Nordh
thomas.nordh@montico.se
Tel. 0142-655106